Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě

Nabídka práce

ČMMJ hledá do týmu dalšího spolupracovníka

Náplň práce:

- příprava a organizace Národního finále ZST

- komunikace s kroužky mladých myslivců a jejich vedoucími

- příprava a organizace kurzů pro vedoucí mysliveckých kroužků

- realizace dětské výtvarné a literární soutěže „Mé toulky za zvěří“

- realizace Koncepce práce s mládeží ČMMJ

- komunikace s ostatními subjekty v rámci práce s mládeží

- realizace nových edukativních materiálů pro děti a mládež

- prezentace ČMMJ v oblasti práce s mládeží u veřejnosti

- spolupráce se školami

- vedení případných projektů v rámci práce s mládeží vypsaných MŠMT

Požadujeme:

- certifikát lesního pedagoga / vedoucího mysliveckého kroužku

- samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti a tvůrčí přístup

- dobrou znalost práce na PC

- ŘP B, aktivní řidič

- zkušenost s vedením malého týmu spolupracovníků výhodou

Nabízíme:

- místo výkonu práce – Praha, Spořilov

- služební cesty v rámci celé ČR

- dlouhodobou spolupráci s možností okamžitého nástupu

- hlavní pracovní poměr

- dobrý kolektiv

Benefity:

- flexibilní pracovní doba

- cestovní náhrady

- stravenky

- notebook

- telefon

Své CV a motivační dopis na téma „Rozvoj myslivecké pedagogiky na ČMMJ“ zasílejte paní Karlíkové na adresu:
cmmj@cmmj.cz, telefon pro případné další informace 221 592 961.

Autor: MN

Honitby Jakou byste preferovali minimální výměru honitby?

1585

577

3760

12373

2012

604

2091

Partneři webu

Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p.