Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Klub Dámy české myslivostiKlub Dámy české myslivosti patří mezi nejmladší kluby Českomoravské myslivecké jednoty, o.s.

 

V současné době je v ČMMJ registrováno téměř 3000 žen, které se zajímají nejen o myslivost, ale i o kynologii, sokolnictví, hudbu, tradice a vzdělávání dětí. Klub je určen právě pro tyto dámy. Dámy, které, už ze své přirozenosti, mají možná trošku jiný pohled na myslivost než muži, ale i tak jsou její nedílnou součástí s dlouhou historií. Dámy, které mají podobný zájem a chtějí ho sdílet s dalšími kolegyněmi – a to nejen v České republice. Nejedná se ovšem o klub, který se chce stranit mužům, ale chce více podporovat členky a podporovat zájem žen a široké veřejnosti o myslivost.


Záměrem klubu je mimo jiné i podpora tradiční organizace ČMMJ, zvýšení zájmu dětí a mládeže o myslivost, spolupráce s dámskými mysliveckými kluby mimo Českou republiku, ale také zajištění různých výhod a akcí pro členky klubu. Klub nabízí možnosti ve vzdělávání, zábavě, kultuře a samozřejmě v myslivosti. Zajištěné jsou i výhodnější podmínky u některých výrobců a prodejců různých potřeb nejen pro myslivce.


Zajímá vás klub více? Navštivte stránky www.damyceskemyslivosti.cz

 
Honitby Jakou byste preferovali minimální výměru honitby?
 
1533
 
553
 
3608
 
11903
 
1925
 
585
 
2014


Partneři webu

IMOFA Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p. Česká lesnická společnost

Spřátelené organizace

Silva Regina CIC FACE Výstaviště Lysá nad Labem Výstaviště České Budějovice Sellier & Bellot Česká zbrojovka a.s. Ústřední hodnotitelská komise trofejí Českomoravská kynologická jednota Pojišťovna Halali Myslivost Český rybářský svaz Český svaz včelařů Český zahrádkářský svaz Český svaz chovatelů