Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Mladí myslivci ČMMJ

logo-Mladi-myslivci-male.jpg

Klub Mladí myslivci ČMMJ byl založen a schválen Sborem zástupců v roce 2017. Jeho primárním posláním je zatraktivnění ČMMJ mezi mladými myslivci a šíření myšlenky důležitosti sdružování se ve společnosti, kde je potřeba, aby hlas myslivecké obce byl slyšet. Dlouhodobý trend stárnutí členské základny ČMMJ je dobře známý, proto je nezbytné přesvědčit mladou generaci, aby vstoupila do organizace, která myslivce v České republice již téměř sto let zastupuje.

Ne každý začínající myslivec má možnost působit za hranicemi své honitby, potkávat se s vrstevníky a získávat tak nové poznatky, vyměňovat si zkušenosti a učit se v praxi. V dnešní společnosti je velmi důležité o problémech debatovat a nestavět se k nim zády, zároveň umět obhájit českou myslivost před veřejností. Také těmto příležitostem a dovednostem se klub Mladí myslivci ČMMJ věnuje.

Samotnou náplní činnosti klubu je pořádání výukových setkání, jejichž součástí budou odborné semináře a exkurze, prezentace a aplikace praktických mysliveckých dovedností. Jelikož součástí činnosti klubu je propagace myslivosti, klub pořádá reprezentační a společenské akce, účastní se výstav, apod.

Klub je organizační složkou ČMMJ, tudíž se jeho členové musí řídit platnými právními předpisy a vnitřními předpisy ČMMJ.

Přidejte se k nám a bavte se myslivostí!

Navštivte naše webové stránky www.mladimyslivci.cz.

Najdete nás také na facebooku.


Organizační řád klubu Mladí myslivci ČMMJ

 


Partneři webu

Petice Vraťme život do krajiny Honitba roku Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p.