Lešanská 1176 / 2a, 141 00 Praha 4, | Tel.: +420 221 592 961
Úřední hodiny: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod., jinak po domluvě
 

Zajímavé odkazy

V této rubrice máme zájem o naplnění takových odkazů, které se týkají myslivosti jak naší, tak zahraniční. Prosíme, aby sem čtenáři umísťovali odkazy opravdu myslivosti se týkající, odkazy ověřené a odkazy vedoucí opravdu jen na stránky nějakým způsobem s myslivostí a přírodou spojené.

Ke každému odkazu napište prosím stručnou charakteristiku vystihující nejlépe to, co na stránkách pod odkazem zájemci najdou, při zadávání prosím pečlivě zkontrolujte správnost a hlavně funkčnost zadáváné internetové adresy.

Neumísťujte sem prosím odkazy týkající se našich tuzemských firem, pro něž je zřízen odkaz Myslivecké firmy v Rozcestníku.

Po zadání nového odkazu bude nejprve odkaz zkotrolován administrátorem a teprve poté zveřejněn, proto prosím akceptujte, že se vámi zadaný odkaz neobjeví na našich stránkách okamžitě po zadání.

Máte-li pocit, že by bylo třeba zařadit novou kategorii nebo podkategorii odkazů, napište nám prosím do redakce na info@myslivost.cz


Kategorie:Kategorie

 
Honitby Jakou byste preferovali minimální výměru honitby?
 
1556
 
561
 
3686
 
12149
 
1971
 
593
 
2050


Partneři webu

IMOFA Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky, s.p. Česká lesnická společnost

Spřátelené organizace

Silva Regina CIC FACE Výstaviště Lysá nad Labem Výstaviště České Budějovice Sellier & Bellot Česká zbrojovka a.s. Ústřední hodnotitelská komise trofejí Českomoravská kynologická jednota Pojišťovna Halali Myslivost Český rybářský svaz Český svaz včelařů Český zahrádkářský svaz Český svaz chovatelů